مهران مدیری آماده بازگشت به تلویزیون است

مهران مدیری آماده بازگشت به تلویزیون است
حرف‌وحدیث‌ها شکل واقعی به خود گرفته و مهران مدیری آماده بازگشت به تلویزیون است. این کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، این‌روزها برای ساخت سریالی طنز برای شبکه تهران با عنوان «اتاق عمل» دست به کار شده است؛ سریالی به تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی که هم‌اکنون در مرحله نگارش قرار دارد.

حرف‌وحدیث‌ها شکل واقعی به خود گرفته و مهران مدیری آماده بازگشت به تلویزیون است. این کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، این‌روزها برای ساخت سریالی طنز برای شبکه تهران با عنوان «اتاق عمل» دست به کار شده است؛ سریالی به تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی که هم‌اکنون در مرحله نگارش قرار دارد. طی روزهای گذشته مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران ضمن ارایه جزییاتی در مورد این سریال، از پیمان و مهراب قاسم‌خانی، خشایار الوند، مهدی ژوله و الهه زارع‌نژاد به عنوان گروه نویسندگان سریال جدید مهران مدیری یاد کرده بود. سیدعلی‌اکبر محمودی‌مهریزی، با اشاره به روند آماده‌سازی سریال‌های شبکه تهران در نیمه‌دوم سال۹۳ اعلام کرده بود: «سریال طنز «اتاق عمل» در مرحله پیش‌تولید و نگارش فیلمنامه است و در ۹۰ قسمت ۴۰دقیقه‌ای برای مخاطبان شبکه تهران تولید خواهد شد.» به گفته محمودی، داستان این سریال پیرامون اتفاقات در یک بیمارستان است و فیلمنامه آن توسط چند نفر از نویسندگان مطرح حوزه طنز نگارش شده است. اما باوجود گفته‌های مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران، پیمان قاسم‌خانی در گفت‌وگو با «شرق» همکاری‌اش را با مدیری تکذیب کرد. او در این‌باره گفت: «حضور من و مهراب به‌عنوان نویسندگان سریال جدید مهران مدیری واقعی نیست و من این خبر را تکذیب می‌کنم. من خودم مشغول کارهای دیگری هستم و در این سریال حضور ندارم.» آخرین همکاری مهران مدیری و پیمان قاسم‌خانی در مجموعه «مرد هزارچهره» در سال۱۳۸۷ بود که یک‌سال بعد از آن هم مهراب قاسم‌خانی برای مجموعه «مرد دوهزارچهره» این همکاری را با مدیری ادامه داد. عدم‌همکاری مجدد برادران قاسم‌خانی با مدیری شایبه اختلاف بین آنها را به وجود آورده است؛ با این حال مهراب قاسم‌خانی ضمن تکذیب تمام این شایعات به «ایلنا» گفته است: «من و مهران مدیری هرگز باهم دعوا نکردیم و قهر نبودیم. طنز «پاورچین» و «شب‌های برره» سلیقه مردم در طنز را ارتقا بخشید و این موفقیت مدیون همدلی و صمیمیت اعضای گروه با یکدیگر بود. من با مهران مدیری و بچه‌های گروه بسیار صمیمی بودم و زمانی که احساس کردم ممکن است ادامه همکاری این صمیمیت را کمرنگ کند، تصمیم گرفتم دیگر کار نکنم.» قاسم‌خانی، مهران مدیری را فردی بسیار شریف، تیزبین و باهوش معرفی می‌کند.
اما مهران مدیری در حالی بعد از پنج‌سال به تلویزیون باز می‌گردد که طی این چند سال روی شبکه نمایش خانگی تمرکز داشت و با ساخت سریال‌هایی همچون «قهوه ‌تلخ»، «ویلای من» و «شوخی کردم» مخاطبان جدیدی پیدا کرد. اما حالا به نظر می‌رسد با بازگشت به تلویزیون در نظر دارد بار دیگر توجه مخاطبان خود را به رسانه ملی معطوف کند. مدیری از چهره‌های موفق طنز عرصه تلویزیون است که اوایل دهه ۷۰کار خود را آغاز کرد. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی موفق او می‌توان به «ساعت خوش»، «پاورچین»، «نقطه‌چین»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر» و «مرد هزارچهره» اشاره کرد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه