به گزارش گروه استان‌های باشگاه فان کمیاب آنلاین؛ با گزارش‌های مردمی به پلیس مبنی بر کف زنی و کش روی‌های زنجیره‌ای در مراکز تجاری به خصوص صرافی‌ها، طلافروشی‌ها و بانک‌ها تحقیقات نیروی انتظامی برای دستگیری سارقان آغاز شد. کاراگاهان در تصاویر دوربین‌های مداربسته مشاهده کردند که زن ۶۵ ساله‌ای به صرافی‌ها و طلافروشی‌ها مراجعه و اقدام به کش‌روی طلا و جواهرات می‌کند و همزمان با وی، زن ۳۰ ساله شیک‌پوشی که همراهش است، با به حرف کشاندن فروشندگان حواس آنان را پرت می‌کند. بررسی‌ها در شاخه دیگری نشان داد ...

جمیله دستگیر شد!+عکس

 

1-Jamile[Fun.KamyabOnline.com]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه فان کمیاب آنلاین؛ با گزارش‌های مردمی به پلیس مبنی بر کف زنی و کش روی‌های زنجیره‌ای در مراکز تجاری به خصوص صرافی‌ها، طلافروشی‌ها و بانک‌ها تحقیقات نیروی انتظامی برای دستگیری سارقان آغاز شد.

کاراگاهان در تصاویر دوربین‌های مداربسته مشاهده کردند که زن ۶۵ ساله‌ای به صرافی‌ها و طلافروشی‌ها مراجعه و اقدام به کش‌روی طلا و جواهرات می‌کند و همزمان با وی، زن ۳۰ ساله شیک‌پوشی که همراهش است، با به حرف کشاندن فروشندگان حواس آنان را پرت می‌کند.

بررسی‌ها در شاخه دیگری نشان داد این دو زن در صرافی‌ها و بانک‌ها به بهانه‌های مختلف اقدام به گرفتن بسته‌های پول – دلار یا پول ایران از طعمه‌ها کرده و زن ۶۵ ساله به شیوه‌ای کاملاً حرفه‌ای اقدام به کف‌زنی و سرقت قسمتی از پول‌های داخل بسته‌های اسکناس می‌کند.

شگرد دزدان باعث شد تا ماموران در تحقیقات خود متوجه شوند که سارق یکی از مجرمان قدیمی است.

چهره نگاری از سارق باعث شد تا کاراگاهان موفق شوند یکی از قدیمی‌ترین مجرمان زن طایفه فیوج به نام “جمیله” شناسایی کنند که نخستین سابقه دستگیری وی به سن ۱۴ سالگی‌اش بر‌می‌گردد.

کارنامه جمیله نشان داد که وی یکی از مجرمان بین‌المللی بوده و در داخل و خارج از کشور دست به تبهکاری زده بارها در ایران، عراق و لبنان بازداشت و به زندان افتاده است.

گفتنی است آخرین مخفی‌گاه جمیله ویلایی در گوهردشت کرج بود که کاراگاهان وی را در ۲۵آبان دستگیر کردند.

جمیله که علاوه بر شیشه به هروئین و تریاک هم اعتیاد دارد با خونسردی سرقت‌هایش را گردن گرفت و گفت: در یکسال گذشته کف زنی‌ها و کش روی‌های خود را همراه با زن جوانی به نام غزال انجام داده البته مردی به نام مهدی هم در سرقت‌ها حضور داشته که در صورت گیر افتادن آنها را فراری می‌داده است.

گفتنی است ماموران نیروی انتظامی خیلی زود مخفی‌گاه غزال ۳۳ ساله و مهدی ۳۵ ساله در دو آپارتمان واقع در منطقه خرمدشت شناسایی کردند و این دو در ۲۶ آبان ماه دستگیر شدند.

همچنین در بررسی نحوه آشنایی این دزدان مشخص شد که جمیله و غزال با یکدیگر خویشاوند بودند و هر دوی آنها به خاطر اعتیاد شدید به افیون با مهدی هم‌پاتوق شده و این باند را تشکیل داده‌اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه