تاریخ اکران فیلم صعود جوپیتر تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم صعود جوپیتر تغییر کرد
شرکت برادران وارنر تاریخ اکران فیلم «صعود جوپیتر» به کارگردانی لانا و اندی واچوفسکی را از ۱۸ ژوئیه (۲۷ تیر) به ۶ فوریه ۲۰۱۵ (۱۷ بهمن) تغییر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این تصمیم کمتر از حدود هفت هفته به اکران فیلم علمی تخیلی «صعود جوپیتر» (Jupiter Ascending) گرفته شد.

دان فلمن رئیس بخش توزیع داخلی شرکت برادران وارنر گفت: «واچوفسکی‌ها برای کامل کردن کار خود روی بیش از ۲۰۰۰ نمای جلوه‌های ویژه به زمان بیشتر نیاز دارند.»

فلمن گفت «صعود جوپیتر» اکنون در همان هفته‌ای روی پرده می‌رود که برادران وارنر سال گذشته انیمیشن «فیلم لگو» را روانه سینماها کرد.

او توضیح داد «فیلم لگو» و «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی» که اوایل آوریل روی پرده رفت، هر دو خارج از مقطع زمانی معمول برای اکران فیلم‌های مستعد فروش اکران و با موفقیت تجاری روبرو شدند. «فیلم لگو»‌ در دنیا ۴۶۰ میلیون دلار فروخت و فروش جهانی «سرباز زمستانی» ۷۰۰ میلیون دلار شد.

میلا کونیس، چانینگ تیتم، شان بین، داگلاس بوث، ادی ردمین و تاپنس میدلتن در «صعود جوپیتر» بازی می‌کنند که واچوفسکی‌ها از روی فیلمنامه‌ای نوشته خودشان کارگردانی کرده‌اند.

داستان درباره زنی به نام جوپیتر جونز (کونیس) است که هدف ملکه جهان قرار می‌گیرد. تیتم نقش کین یک نظامی سابق را بازی می‌کند که با مهندسی ژنتیک تغییراتی در بدنش داده شده و نیمه‌گرگ و نیمه‌انسان شده است. او به دنبال جوپیتر به زمین می‌آید و اینجاست که جوپیتر نشانه‌هایی از سرنوشتی را که برای او پیش‌بینی شده می‌بیند.

برادران وارنر و ویلیج رودشاو، پروژه ۱۵۰ میلیون دلاری «صعود جوپیتر» را تهیه کرده‌اند.

برادران وارنر از ابتدای فصل تابستان سینمایی با شرایط متفاوتی روبرو بوده است. در حالی که فیلم «گودزیلا»‌ در گیشه‌های فروش موفق بود، کمدی «مخلوط» با بازی آدام سندلر کمتر از انتظار ظاهر شد. فیلم علمی تخیلی «لبه فردا» با بازی تام کروز هم در حالی در تعطیلات آخر این هفته اکران می‌شود که برادران وارنر درباره موفقیت تجاری آن مطمئن نیست.

«پسران جرزی» به کارگردانی کلینت ایستوود، کمدی جاده‌ای «تامی» با بازی ملیسا مکارتی و اکشن «درون توفان»، دیگر فیلم‌های اکران تابستان برادران وارنر هستند.

واچوفسکی‌ها کارگردان و تهیه‌کننده سه‌گانه علمی تخیلی «ماتریکس» هستند که در مجموع بیش از ۱٫۶ میلیارد دلار در دنیا فروش داشتند. فیلم بعدی آن‌ها «اسپید ریسر» سال ۲۰۰۶ تنها ۹۳ میلیون دلار در دنیا فروخت. آن‌ها سال ۲۰۱۲ فیلم «اطلس ابر» را تهیه و کارگردانی کردند که فروش جهانی آن بیش از ۱۳۰ میلیون دلار بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه